Svētki tuvojās!

Es no visas sirds novēlu jums pavadīt šo laiku brīnumu gaidībās un cerībā uz labāko, veidojot un vizualizējot ģeniālas idejas un sapņus. Pavadīt šo laiku cerībā, ka Ziemassvētki atnesīs tik ilgi gaidītu mieru un harmoniju mūsu dvēselēs un ģimenēs, visur apkārt. Cerībā, ka Ziemassvētki un Jaunais gads atnesīs mums brīvu elpošanu un brīvību.
Atcerieties, ka var aizliegt nodarbības, var aizliegt iziet no mājām, bet aizliegt dejot nevar! Dejojiet! Dejojiet visur,kur ir iespēja. Nav vietas - dejojiet dvēselē, dejojiet ar prātu. Deja ir dzīve! Klausieties labu mūziku, veidojiet un dejojiet! Baudiet katru jaunu dienu! Atcerieties - bailes ir pats lielākais grēks. Neko nebaidieties un neskumstiet, viss pāries un tas arī! Drīz mēs atkāl satiksimies, un ar jauno spēku un jauno stipru enerģiju dejosim, priecāsim ar savu radošumu sevi un apkārtējus.

No visas sirds sveicu jūs topošājos svētkos! Lai Dievs jūs sargā! Uz tikšanos!
Vienmēr jūsu,
Skolotāja Inesa